Professioneller Reifenservice
Unser Bosch-Autoservice, DKV Europa Service, bietet einen kompletten Radservice, indem er Reifenwechsel, Radauswuchten und Reifeneinlagerung durchführt. Vertrauen Sie uns, und Ihre Fahrt wird unabhängig von den Wetterbedingungen sicher sein.

  • Auswuchten, Reinigen, Lagern und Wechseln von Reifen
  • Betrieb von Reifendrucksensoren
  • Reifen höchster Qualität von führenden Herstellern

Beachten Sie den Zustand der Reifenprofile
Sommerreifen müssen ein Profil von mindestens 1,6 mm vorschriftsgemäß haben. Wir empfehlen jedoch, die Reifen bereits dann auszutauschen, wenn das Profil bei Sommerreifen 3 mm und bei Winterreifen 4 mm beträgt.

wulkanizacja barlinek

Wulkanizacja opon Barlinek – nasz warsztat specjalizuje się w wymianach opon wszelkiego rodzaju. Naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług związanych z serwisem ogumienia. Oferowany przez nas serwis opon to gwarancja szybkiej i skutecznej naprawy oraz wymiany opon w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Również profesjonalna wulkanizacja wchodzi w skład naszej bogatej oferty, dzięki czemu w Bosch serwis przeprowadzisz kompleksowy serwis ogumienia w swoim samochodzie. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak w sposób szybki i profesjonalny usunąć każdą awarię ogumienia w aucie.

Wymiana Opon Barlinek

Na terenie Barlinka nasza firma zalicza się do grona najchętniej wybieranych serwisów opon. Nasz szeroki wachlarz usług wulkanizacyjnych obejmuje między innymi: wymianę opon na felgach stalowych i aluminiowych, przekładkę kół, wyważanie kół, pompowanie kół. Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia umożliwiające profesjonalną i szybką wymianę opon, zgodną z zaleceniami producenta. W naszym serwisie zajmuje się legalnym i ekologicznym utylizowaniem zużytych opon osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych. Opony przechowujemy w odpowiednim miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz urządzeń powodujących iskrzenie i wyładowania elektryczne.