Profesjonalna obsługa opon
Nasz Bosch Car Service, DKV Europa Service zapewnia pełną obsługę kół, wykonując zmianę opon, wyważanie kół i przechowywanie opon. Zaufaj nam, a jazda będzie bezpieczna niezależnie od warunków pogodowych.

  • Wyważanie, oczyszczanie, magazynowanie i zmiana opon
  • Obsługa czujników ciśnienia w oponach
  • Najwyższej jakości opony od wiodących producentów

Zwróć uwagę na stan bieżnika
Opony letnie powinny mieć zgodnie z prawem bieżnik o wysokości minimum 1,6 mm. Zalecamy jednak wymianę opon już wtedy, gdy bieżnik ma wysokość 3 mm w wypadku opon letnich lub 4 mm w zimowych.

wulkanizacja barlinek

Wulkanizacja opon Barlinek – nasz warsztat specjalizuje się w wymianach opon wszelkiego rodzaju. Naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług związanych z serwisem ogumienia. Oferowany przez nas serwis opon to gwarancja szybkiej i skutecznej naprawy oraz wymiany opon w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Również profesjonalna wulkanizacja wchodzi w skład naszej bogatej oferty, dzięki czemu w Bosch serwis przeprowadzisz kompleksowy serwis ogumienia w swoim samochodzie. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak w sposób szybki i profesjonalny usunąć każdą awarię ogumienia w aucie.

Wymiana Opon Barlinek

Na terenie Barlinka nasza firma zalicza się do grona najchętniej wybieranych serwisów opon. Nasz szeroki wachlarz usług wulkanizacyjnych obejmuje między innymi: wymianę opon na felgach stalowych i aluminiowych, przekładkę kół, wyważanie kół, pompowanie kół. Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia umożliwiające profesjonalną i szybką wymianę opon, zgodną z zaleceniami producenta. W naszym serwisie zajmuje się legalnym i ekologicznym utylizowaniem zużytych opon osobowych, terenowych, dostawczych i ciężarowych. Opony przechowujemy w odpowiednim miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz urządzeń powodujących iskrzenie i wyładowania elektryczne.