Firma GOMEX działa na rynku transportowym kilkanaście lat, dzięki czemu doświadczenie które udało nam się zdobyć pozwala na oferowanie Klientom najwyższej jakości usług.
Oferujemy państwu nasze usługi w zakresie przewozu towarów na terenie całego kraju i Europy.
Posiadamy nieustannie powiększane i modernizowane zaplecze transportowe. Wszystkie nasze zestawy są wyposażone w naczepy standardowe 13,6 (firana, plandeka) o wymiarach:

  • długość ładunkowa: 1360 cm,
  • szerokość ładunkowa: 248 cm,
  • wysokość ładunkowa: 268 cm,
  • kubatura: 34EP, 88 m³,
  • ładowność do 25 000kg,
  • załadunek: tył/bok/góra.

Każda nasza naczepa posiada certyfikat Code XL-VDI 2700, który pozwala nam, na transport między innymi napojów. Istnieje możliwość zaplombowania naczepy. Wszystkie przewożone przez nas towary są ubezpieczone polisą OCP, oraz podlegają konwencji CMR.

W ofercie mamy również naczepy typu Joloda. Dzięki systemowi Joloda oferujemy Państwu znaczące oszczędności w zakresie czasu pracy magazynu oraz przyspieszenie procesu załadunku i rozładunku towaru nie tylko w rolach ale również na paletach. Zamontowane w podłodze naszych naczep prowadnice umożliwiają naszym kierowcom zainstalowanie samojezdnych wózków, które unoszą uprzednio załadowany towar i wysuwają go wprost na magazyn.

Bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków jest dla nas priorytetem, dlatego  wszystkie nasze pojazdy posiadają zamontowane urządzenia GPS, dzięki którym jesteśmy w stanie monitorować przebieg i czas transportu 24h/dobę.

Skontaktuj się z nami